Kontakt

WOJEWÓDZKI URZĄD OCHRONY ZABYTKÓW W KRAKOWIE
ul. Kanonicza 24, 31-002 Kraków

Adres e-mail: krakow@wuoz.malopolska.pl 

Dni i godziny pracy urzędu:

Poniedziałek:           9:00-17:00
Wtorek – piątek:      7:30-15:30



DZIENNIK PODAWCZY

Przyjmuje wnioski stron w godzinach:

Poniedziałek:           9:00-15:00
Wtorek – piątek:      7:30-14:00



Wywozy dzieł sztuki za granicę:
Poniedziałek:          9:00-15:30
Wtorek:                   8:00-15:00
Środa:                     8:00-13:00
Czwartki i Piątki   – nieczynne



Z uwagi na pracę w terenie kontakt z inspektorami prowadzącymi sprawę możliwy jest w poniedziałki od godziny 14:00-17:00 oraz środy od godziny 8:00-10:00.
Kontakt możliwy po uprzednim umówieniu się z inspektorem.
Inspektorzy nie udzielają informacji o stanie sprawy przed upływem wynikających z kodeksu postępowania administracyjnego i innych ustaw terminów załatwienia sprawy.


SEKRETARIAT

Klaudyna Płoszaj                       12 370 83 11      krakow@wuoz.malopolska.pl

Marta Hrobot                             12 370 83 11      krakow@wuoz.malopolska.pl

DZIENNIK PODAWCZY

Halina Nowak                            12 370 83 12      hnowak@wuoz.malopolska.pl

Marzena Rutkowska                   12 370 83 12      mrutkowska@wuoz.malopolska.pl

WYDZIAŁ DS. INSPEKCJI ZABYTKÓW NIERUCHOMYCH

Krystyna Krzeczkowska              12 370 83 13      kkrzeczkowska@wuoz.malopolska.pl

Joanna Racka                             12 370 83 15      jracka@wuoz.malopolska.pl

Katarzyna Techmańska              12 370 83 15      ktechmanska@wuoz.malopolska.pl

Katarzyna Urbańska                   12 370 83 16      kurbanska@wuoz.malopolska.pl

Anna Chmielewska                    12 370 83 17      achmielewska@wuoz.malopolska.pl

Ewa Arvay-Podhalańska             12 370 83 17      earvay@wuoz.malopolska.pl

Anna Młynarczyk                        12 370 83 42      amlynarczyk@wuoz.malopolska.pl

Jacek Chrząszczewski                 12 370 83 45      jchrzaszczewski@wuoz.malopolska.pl

WYDZIAŁ DS. INSPEKCJI ZABYTKÓW RUCHOMYCH

Joanna Hiżycka                           12 370 83 18      jhizycka@wuoz.malopolska.pl

Monika Fryc-Olejnik                   12 370 83 18      mfryc@wuoz.malopolska.pl

Aneta Pąprowicz                         12 370 83 19      apaprowicz@wuoz.malopolska.pl

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE,  DOTACJE

Marta Drużkowska                      12 370 83 20      mdruzkowska@wuoz.malopolska.pl

Maksymilian Sudewicz               12 370 83 20      msudewicz@wuoz.malopolska.pl

WYDZIAŁ DS. REJESTRU I DOKUMENTACJI ZABYTKÓW NIERUCHOMYCH

Dorota Wojciaczyk-Bawoł           12 370 83 21      dwojciaczyk@wuoz.malopolska.pl

Anna Sztainke                             12 370 83 21      asztainke@wuoz.malopolska.pl

WYWOZY DZIEŁ SZTUKI I POJAZDY ZABYTKOWE

Magdalena Tabak-Zaremba        12 370 83 22      mzareba@wuoz.malopolska.pl

ZABYTKOWE ZAŁOŻENIA ZIELENI

Tomasz Grabowski                      12 370 83 23      tgrabowski@wuoz.malopolska.pl

Sabina Kachnic                           12 370 83 23      skachnic@wuoz.malopolska.pl

Ewelina Turek                             12 370 83 23      eturek@wuoz.malopolska.pl

WYDZIAŁ DS. INSPEKCJI ZABYTKÓW  ARCHEOLOGICZNYCH

Magdalena Trafas-Wołoszyn      12 370 83 24      mtrafas@wuoz.malopolska.pl

Elżbieta Dubis                            12 370 83 24      edubis@wuoz.malopolska.pl

Mirosław Kuś                              12 370 83 24      mkus@wuoz.malopolska.pl

ARCHIWUM, BIBLIOTEKA

Maria Jasińska                            12 370 83 25      mjasinska@wuoz.malopolska.pl

Łukasz Olchawa                         12 370 83 26      lolchawa@wuoz.malopolska.pl

PRAWNIK

Teresa Stachurska                      12 370 83 28      tstachurska@wuoz.malopolska.pl

KADRY,  PŁACE                 

Anna Kowalczyk                         12 370 83 29      akowalczyk@wuoz.malopolska.pl

ADMINISTRACJA                            

Magdalena Miszczyk                  12 370 83 32      mmiszczyk@wuoz.malopolska.pl

KSIĘGOWOŚĆ                  

Barbara Filipczuk                       12 370 83 34      bfilipczuk@wuoz.malopolska.pl

Teresa Kukla                               12 370 83 34      tkukla@wuoz.malopolska.pl

STANOWISKO DS. OCHRONY ZABYTKÓW NA WYPADEK KONFLIKTU ZBROJNEGO                       

Robert Wojtas                             12 370 83 41      rwojtas@wuoz.malopolska.pl